ofis depolama

Ofis veya iş yeri eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun fazlasıyla farkındayız. Bu sebeple kullanmadığınız veya herhangi bir sebepten ötürü muhafaza etmek istediğiniz iş yeri eşyalarınızı bulunduğu konumdan paketleyerek alıyor ve tam güvenlikli depolama merkezlerimize götürüyoruz. Eşyalarınız rutubetten ve tozdan uzak bir şekilde muhafaza edilir. Ofis depolama hizmeti için iletişime geçerek en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

Depocum ev eşyası depolama firması ile anlaştığınız takdirde alacağınız ofis eşyası depolama hizmeti şu şekilde yürütülecektir;

Depocum eşya depolama ekibi iş yerinizin bulunduğu konuma gelerek paketleme işlemine başlar. Klasörler, dosyalar vs. mukavemetli karton kolilere konulur. Mobilyalar kalın patpatlarla ambalajlanır. Teknolojik cihazlara özel ambalajlama teknikleri uygulanır. Cihazların hassasiyetleri göz önünde bulundurularak paketleme yapılır.

Eşyaların tamamı paketlendikten sonra nakliye aracına konularak önceden hazırlanmış depolama alanına götürülür. Aylık periyotlarla kira alınarak ofis eşyaları muhafaza edilir.

 

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları

Ofis eşyalarınızın depolanması için bir.ok alternatifiniz bulunmaktadır. Burada önemli olan en iyi firmayı en uygun fiyatla seçmektir. Bu konuda depocum ofis depolama firması sizler için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Ofis depolama fiyatları bakımından en uygun olan depocum, sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

İstanbul Ofis Depolama

Atasoy Nakliyat bünyesinde olan Depocum.gen.tr merkezi depolama alanları istanbul sancaktepede hizmet vermektedir depolarımız yüksek katlarda oda sistemiyle düzenlenmiştir, istanbulun hangi semtinde olmanız fark etmiyor ofisinizi depolatmak mı? istiyorsunuz bizi aramanız yeterli nakliye için çok para vermenize gerek yok Atasoy nakliyattın geniş filosuyla dilediğiniz ebatta araç gönderiyor ve sadece ambalaj ve eleman parası ödüyor sunuz yani depocum.gen.tr müşterilerinden ek bir ücret talep etmez ,yıllardır nakliyatla başlayıp sektörün yabancısı olmayan bir firmayla çalışacaksınız içiniz rahat olsun kafanızda soru işareti kalmasın

Bizi Arayın