Ofis veya iş yeri eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun fazlasıyla farkındayız. Bu sebeple kullanmadığınız veya herhangi bir sebepten ötürü muhafaza etmek istediğiniz iş yeri eşyalarınızı bulunduğu konumdan paketleyerek alıyor ve tam güvenlikli depolama merkezlerimize götürüyoruz. Eşyalarınız rutubetten ve tozdan uzak bir şekilde muhafaza edilir. Ofis depolama hizmeti için iletişime geçerek en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

ofis eşyası depolama

Depocum eşya depolama firması ile anlaştığınız takdirde alacağınız ofis eşyası depolama hizmeti şu şekilde yürütülecektir;

Depocum eşya depolama ekibi iş yerinizin bulunduğu konuma gelerek paketleme işlemine başlar. Klasörler, dosyalar vs. mukavemetli karton kolilere konulur. Mobilyalar kalın patpatlarla ambalajlanır. Teknolojik cihazlara özel ambalajlama teknikleri uygulanır. Cihazların hassasiyetleri göz önünde bulundurularak paketleme yapılır.

Eşyaların tamamı paketlendikten sonra nakliye aracına konularak önceden hazırlanmış depolama alanına götürülür. Aylık periyotlarla kira alınarak ofis eşyaları muhafaza edilir.

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları

ofis eşyası depolama

Ofis eşyalarınızın depolanması için bir.ok alternatifiniz bulunmaktadır. Burada önemli olan en iyi firmayı en uygun fiyatla seçmektir. Bu konuda depocum ofis depolama firması sizler için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Ofis depolama fiyatları bakımından en uygun olan depocum, sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

uygun fiyat

Ofis Depolama Alanları

Depocum ofis depolama alanları tam zamanlı kameralarla korunmakla birlikte güvenlik elemanlarıyla da muhafaza edilmektedir. Rutin olarak havalandırılmakta ve haftalık periyotlarla da temizlenmektedir. Yüksek katta bulunması sebebiyle depoların rutubetlenmesi söz konusu dahi değildir.