Depocum, İstanbul eşya depolama ve nakliye şirketi olarak 1990 yılında Sancaktepe Ortadağ Mahallesinde faaliyetlerine başlamıştır. Firma başlangıçta belirli semtlerde hizmet sunarken daha sonra Sancaktepe ve İstanbul’ un diğer bölgelerinden daha fazla depolama talep edilmesi üzerine arz-talep ilişkisini dengelemek amacıyla İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında belirli ilçelerde şubeler açmıştır. Bugün başta Sancaktepe olmak üzere İstanbul’ un 39 ilçesinde de kaliteli bir şekilde ve güven içerisinde hizmetler sunmaktadır. Depocum eşya depolama şirketi ile eşyalarınızı güvenle muhafaza etmek istiyorsanız hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

eşya depolama

Depocum ev eşyası depolama firması 28 yılı aşkın süredir depolama ve nakliyat sektöründe Sancaktepe halkı başta olmak üzere İstanbul’ un tüm semtlerindeki müşterilerine güven ortamında (elbette ki firma için olmazsa olmaz!) tecrübeli eleman kadrosu ile hizmetler vermektedir. Sancaktepe Ortadağ halkına özel indirimlerle hizmet veren firma sunduğu avantajlı fiyatlarla da müşterilerinin vazgeçilmez taşıma ve eşya depolama firması olmuştur. Depolamada daima müşteri memnuniyeti misyonu ve Türkiye’ ye açılma vizyonu ile alanında ne kadar iddialı bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Depolamadaki pratik çözümleri ile müşterilerine daima kolaylık sağlamayı hedefleyen firma bu sektörde daima yenilikçi olmayı başarabilmiştir.

DEPOCUM EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Depocum Eşya Depolama, İstanbul’ un birçok semtinde bulundurduğu depolarıyla çok sayıda kişi ve kuruma hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Depolama hizmetleri sınırsız olup akla gelebilecek her türlü depolama hizmeti verilebilmektedir. Bunlara örnek olarak; eşya depolama, ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, kurumsal eşya depolama, özel eşya depolama vesaire verilebilir.

DEPOCUM EŞYA DEPOLAMA SİSTEMİ

A) Depolama Süreci

Depocum Eşya Depolama, birçok ilçede hizmete açtığı şubeleriyle sizlere daima yakın ve aynı zamanda 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatları vasıtasıyla bir telefon kadar uzağınızdadır. Depocum eşya depolama ile anlaştığınız taktirde sizlere düzenli ve aşamalı bir hizmet verilecektir. Ekspertiz ile başlayan depolama hizmeti sırasıyla şu şekilde devam edecektir;

1.) Ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın miktarı belirlenir ve bu ölçüde ambalajlama malzemeleri temin edilir. Depolama tarihinde mutabık kalınır ve depolama için gerekli alan hacim hesabı ile belirlenir.
2.) Depolama tarihinde Depocum eşya depolama ekibi gerekli malzemelerle depolanacak eşyaların bulunduğu konuma gönderilir.
3.) Eşyalarınızın tamamı toz almayacak şekilde ambalajlandıktan sonra (Kırılacak eşyalar beyaz kağıtlarla sarılır, gar dolaplar marangozlar vasıtasıyla sökülüp paketlenir, hassas eşyalar yapılarına uygun ambalajlama tekniği ile paketlendikten sonra uygun ebattaki karton kolilere yerleştirilir, Geriye kalan tüm eşyalarınız da itina ile profesyonel elemanlar eşliğinde paketlenir.) kamyona dikkatli bir şekilde yerleştirilir ve depolamaya gönderilir.
4.) Depolamaya gönderilen eşyalar itina ile kamyondan depoya aktarılır. Dikkatlice yerleştirildikten sonra depolama işlem sona erer.
5.) Depolama tarihine kadar eşyalarınız güvenle muhafaza edilir.
6.) Depolama süresi bittikten sonra eşyalar aynı şekilde teslim edilir. Gerekli montaj işlemleri firma ekibi tarafından gerçekleştirilir.

eşya depolama paketleme

B) Güvenlik

Depocum depolama bünyesindeki depolar üst düzey koruma sistemleri ile 7/24 izlenmektedir. Depo içi rutin bir şekilde temizlenmekte ayrıca havalandırılmaktadır. Alınan tüm önlemler güvenlik odaklı olup daima müşteri kazanmaya yöneliktir. Bu şekilde firma 1990 yılından bu yana birçok tüzel kişiye ve birçok ünlü isme hizmet sunma imkanı yakalamıştır.

EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

Depocum Eşya Depolama, fiyat sunarken depolamaya gönderilen eşyaların miktarını ve depolama süresini baz almaktadır. Depolama fiyatlarına eşya nakliyesi dahil edilmemektedir. Depolanacak ev eşyaları için oda sayısı önemli iken, kurumsal eşya depolama ve ofis iş yeri depolama hizmetleri için de eşya miktarının yanı sıra eşyaların yapısı ve hassasiyeti gereği kullanılacak ambalajlama malzemesinin cinsi ve miktarı da önem arz etmektedir. Fiyat sunarken mümkün olduğu kadar titiz davranarak adaletli bir hizmet anlayışı benimseyen firma, her yönü ile çalışmak isteyebileceğiniz bir depolama firmasıdır.

Müşteri Yorumları

Hizmet almış müşterilerimizden gelen bazı yorumlar

img

Depocum eşya depolama şirketi ile yakın zamanda çalışma fırsatı bulduk. Muazzam bir çalışma politikaları var. Müşteri memnuniyeti hususunda oldukça titiz davrandıklarını söyleyebilirim. 2019 Aralık ayında depolama hizmeti aldım. Şuan halen eşyalarım depoda. Yaptıkları paketleme ile eşyalarım için hiç endişelenmiyorum. Ayrıca depolama alanları yüksek katta olduğu için rutubet gibi durumlar da söz konusu değil. Çok teşekkür ederek başarılarınızın devamını diliyorum.

Hülya K. - Avukat