Depocum eşya depolama 1990 yılında Atasoy nakliyat firmasının kurulmasıyla verdiği hizmetler arasında yer edinmiştir. Sancaktepe ilçesi sınırlarında yapılan bazı taşınma işlemleri esnasında müşterilerinden gelen yoğun istekler neticesinde firma depolama hizmeti vermeye başlamıştır. Eşya depolama, eşyaların bulunduğu yerden paketlenerek alınarak depolama alanlarına götürülüp muhafaza edilmesine verilen addır. Bu tanımın gereğini ve hatta daha kapsamlısını yerine getirmek için eşya depolama firması var gücüyle çalışmaktadır. Şuan 2 adet eşya depolama tesisiyle rahat, güvenilir ve temiz bir depolama hizmeti sunmaktadır.

Depocum eşya depolama firması depolamaya özel ekibi ve ekipmanıyla hizmet sunuyor. Verilen depolama hizmeti aşamaları evden eve nakliyat aşamalarıyla yaklaşık olarak aynıdır. Aralarındaki farkları sıralayacak olursak;

  • Eşyaların paketlenmesi esnasında daha dikkatli olunarak açık bir yer bırakılmamaya çalışılıyor. Tozlanmaya karşı gerekli tüm önlemler alınıyor.
  • Nakliye ödemesi nakit, depolama ücreti ise aylık olarak alınıyor.
eşya depolama
Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Depocum eşya depolama firması müşteri memnuniyetine ve güvenilirliğe oldukça fazla önem verdiğinden ötürü depolama alanlarının güvenliğinden ve temizliğinden ödün vermemektedir. Atasoy nakliyat depolama alanları 7/24 güvenlik sistemleri ile korunaklı olup rutin bir şekilde havalandırılması sağlanmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

Sancaktepe’ de depo kiralamak istiyorsanız öncelikle Atasoy nakliye firması ile iletişime geçip hizmet tarihi için randevu almalısınız. Firma eşyalarınızın miktarına (parça, 1+1, 2+1, 3+1, daha fazla) göre depolama alanı ayarlar. Eğer içiniz rahat bir şekilde hizmet almak istiyorsanız depolama alanlarını görebilir ve güvendikten sonra çalışmaya karar verebilirsiniz.

Depocum Depo Kiralama Fiyatları

Depocum koz depo kiralama fiyatları genellikle eşyaların kapladığı hacme göre belirlenir. Eşyalarınızın ne kadarlık bir hacme sahip olduğunu bilmiyorsanız veya kestiremiyorsanız ücretsiz ekspertiz hizmeti ile optimum fiyat teklifi alabilirsiniz.

“Müşteri patronumuzdur” parolası ile hizmet veren depocum depolama ekibi daima müşterilerinin önerilerine kulak vererek daha fazla gelişmeye ve kalite standardını yükseltmeye çalışmaktadır. Her zaman en kaliteli ve dayanıklı ambalajlama malzemelerini kullanarak, en iyi depolarda (güvenli ve temiz) hizmet sunarak müşterilerinden tam not almışlardır. Sizler de Atasoy nakliyat ile profesyonel elemanlar eşliğinde depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen firma iletişim kurup randevu alabilirsiniz.