Pendik Eşya Depolama

pendik depolama

Ev veya iş yeri eşyalarınızı steril ve korunaklı depolarda muhafaza etmek istiyorsanız Pendik Eşya Depolama ile iletişim kurarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve aynı zamanda depodaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti, kişilerin ve kurumların kullanmadıkları ve muhafaza etmek istedikleri eşyaların belirli, kapalı ve steril bir mekanda depolama süresi boyunca muhafaza edilmesidir. Bu süre zarfında oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumun sorumlusu depolama firmasıdır. Depolama alanları kiralanarak kullanılmaktadır. Aydan aya depolama kirası ödenerek hizmet alınır. Depolama firmaları tarafından yıllık kiralamalarda genel olarak kampanyalar uygulanmakta ve peşin ödemelerde indirimler uygulanmaktadır.

Pendik Ev Eşyası Depolama Alanı

Depolama alanlarının iyi seviyede olması eşyaların hasarsız ve tozlanmadan muhafaza edilmesi için çok önemlidir. Özellikle depolama sektörünün önde gelen firmalarından olan Pendik Eşya Depolama bu konuda özverili davranmaktadır. Parke ve fayans zeminli eşya depolama tesisleriyle müşterilerine gerekli olan güveni fazlasıyla sunmaktadır. Ayrıca depolama alanlarının havalandırmalı ve korunaklı olmasıyla vazgeçilmez bir depolama firması olmasını sağlamıştır. Firmanın müşterilerine depolama tesislerini görebilme imkanı tanıması bu sektörde ne kadar iddialı bir rakip olduğunun göstergesidir.

Pendik eşya depolama firması 1990 yılında Atasoy Nakliyat‘ın kurulmasından birkaç yıl sonra Depocum Depolama alt kuruluşu olarak Depocum Eşya Depolama adıyla kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beridir müşterilerinin daha iyi standartlarda hizmet alabilmeleri için çaba sarf etmektedirler. Firma daima mukavemetli ve toza dayanıklı ambalajlama malzemeleri kullanarak eşyaların depolarda tozlanmamasını sağlamaya çalışıyor. Pendik eşya depolama firması ile hizmet alınmak istendiğinde ilk olarak eksper aracılığıyla eşyaların miktarı ve çeşidi tayin edilir ve bu doğrultuda paketleme malzemesi temini yapılır. Daha sonra ise;

pendik ev depolama

1.) Depolama tarihi kararlaştırılır ve bu tarihe kadar gerekli hazırlıklar yapılır. (Depolama alanının belirlenmesi ve paketleme malzemelerin temin edilmesi)
2.) Depolama tarihinde Pendik depolama ekibi depolanacak olan eşyaların tamamını toz geçirmeyecek şekilde paketler ve kamyona yükler. (Eşyaların paketlenmesi ile ilgili tüm detaylar için iletişime geçin.)
3.) Depolama alanına ulaşan eşyalar depo görevlileri tarafından önceden belirlenen alana iyice yerleştirilir.
4.) Eşyalar depolama süresi boyunca muhafaza edilir. Bu süre zarfında gerekli kontroller yapılır. (havalandırma ve depo temizliği)
5.) Depolama süresi bittikten sonra bu işlemler tersine işlemeye başlar.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Pendik ev eşyası depolama sadece depolanacak eşyaların miktarını baz alarak fiyatlandırma yapar. Ev eşyalarının depolanmasında evin oda sayısı baz alınırken kurumsal depolamalarda ise eksper vasıtasıyla eşyaların miktarının, türünün ve hacminin tayin edilmesi sonucu fiyatlandırma yapılır.